Сьогодні технології та освіта сплетені доволі тісно. Майже в кожного вчителя є свої улюблені цифрові ресурси та інструменти, якими він досконало володіє і які дозволяють йому привернути увагу учнів під час продуктивних та захопливих уроків.
4 квітня 2024 року в Річицькому ліцеї відбувся онлайн-семінар учителів української мови та літератури Забродівської ТГ «Нейромережі та штучний інтелект: як створювати навчальний контент. Освітні інструменти сучасного вчителя».
Учителі-словесники В. С. Савчук, Н. В. Бляшук, Т. В. Типець представили можливості сервісів в освітньому процесі, дали поради щодо використання функціоналу цих онлайн-інструментів для підготовки матеріалів до уроків української мови та літератури.
Учителька В. С. Савчук репрезентувала педагогам можливості цифрових інструментів, зокрема штучного інтелекту, типи завдань та спектр їх застосування.
Платформу Kahoot для узагальнення та систематизації знань і сервіс Kazka.fan, який генерує казки за допомогою ШІ, представила Н. В. Бляшук.
Можливості платформи Gemini, яка допомагає спланувати розгорнутий конспект уроку, презентувала Т. В. Типець.
Використання запропонованих застосунків допоможе вчителям створити цікаві завдання, що підвищуватимуть мотивацію, сприятимуть розвитку учнів та стимулюватимуть їхній інтерес до навчання.
Під час семінару вчителі отримали корисні знання про цифрові інструменти, які можуть значно оптимізувати проведення уроків української мови та літератури, зробити їх більш цікавими та ефективними.
Comments