top of page
IMG-67ef170f29eb40f4c696ecbf3ed846ff-V.jpg

Супрунюк Інна Степанівна

бібліотекар Річицького ліцею Забродівської сільської ради.

Народилась 11 червня 1982 року в с. Річиця Ратнівського району Волинської області.

Закінчила у 2010 році Волинський національний університет імені Лесі Українки і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Педагогічна освіта» та здобула кваліфікацію бакалавра педагогічної освіти, вчителя початкових класів.

З 1 вересня 2002 року працює в бібліотекарем НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Річиця.

Тема досвіду роботи:

"Шкільна бібліотека як один із інструментів національно-патріотичного виховання в сучасному навчальному закладі"

Сила й ефективність патріотичного виховання визначені тим,

наскільки глибоко ідея Батьківщини проникає в особу,

наскільки яскраво бачить людина світ і себе очима патріота.

В. О. Сухомлинський

Ідея досвіду полягає в представленні шкільної бібліотеки як одного із інструментів національно-патріотичного виховання в сучасному навчальному закладі.

Мета досвіду: показ традиційних та інноваційних форм бібліотечної роботи з національно-патріотичного виховання учнів.

Завдання:

  • Оновити традиційні форми бібліотечної роботи, акцентуючи увагу напопуляризації серед школярів бібліотечного фонду національно-патріотичної спрямованості.

  • Запровадити інноваційні форми бібліотечної роботи з метою поліпшення національно-патріотичного виховання школярів засобами книги та бібліотеки.

  • Впроваджувати в практику роботи бібліотеки сучасні інформаційно-комунікаційні технології з метою розширення можливостей бібліотеки щодо популяризації літератури спрямованої на формування в учнів національної свідомості та виховання патріотизму.

Досвід базується на основних напрямках роботи шкільної бібліотеки щодо реалізації національно-патріотичної системи виховання, важливості національно-патріотичного виховання як пріоритету у формуванні зростаючої особистості.

Досвід розкриває:

1. Спільну роботу бібліотекаря, учнів, вчителів у формуванні національної свідомості підростаючого покоління, виховання патріотизму.

2. Різноманітність застосування у практичній діяльності бібліотекаря традиційних, інноваційних та інтерактивних форм і методів роботи щодо популяризації літератури національно-патріотичної спрямованості.

3.Активну участь школярів у поповненні бібліотечного фонду національно-патріотичної спрямованості, у проведенні інформаційно-масових заходів.

 Контакти:

  0680343087

bottom of page