Увага!!! Зимові канікули!!!
Шановні здобувачі освіти та батьки!!!З 3 по 7 січня 2022 року в ліцеї оголошуються зимові канікули!!!!
Шановні вчителі, працівники школи, батьки, вихованці та учні!
Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!
Від усієї душі зичимо Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній 2022 рік виправдає ваші найзаповітніші надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Бажаємо, щоб у душі ніколи не згасав вогонь прагнення до справедливості і добра, життєві труднощі не збили Вас з обраного шляху, а Різдвяна зоря об’єднала всіх нас чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей, наповнила серця любов’ю, вірою і надією! Нехай панують у Ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.
Щасливого вам Нового року та веселих Різдвяних свят!
Підсумки проведення
методичного місячника в школі
У відповідності до річного плану роботи закладу, з метою презентації досвіду роботи учителів з проблеми впровадження в практику роботи інноваційних та інформаційно-комунікативних технологій, поширення педагогічного досвіду, демонстрації професійних досягнень педагогів через основні види освітньої діяльності.. з 01.12.2021 року. по 31.12.2021 було проведено методичний місяць «Адвент календар: мій креативний місяць» під гаслом: «Креативність вчителя: шляхи звільнення від стереотипів і шаблонів».
Робота розпочалась з проведення інструктивно-методичної наради з питань організації заходів. Заходи були об»єднані у 4 тематичні блоки. І блок: «Мій урок» (відвідування уроків, вивчення документації учителя), ІІ блок: «Моє освітнє середовище» (вивчення стану навчальної бази та безпечності класів), ІІІ блок: «Самореклама» (презентація досвіду та напрацювань, засідання МК), ІV блок: «Релакс: в очікуванні свята»
Під час тижня було проведено методичну нараду «Творчість—складова професійної майстерності учителя», майстер – клас: «Стимулювання пізнавальної активності методом гри.», теоретично-практичне заняття шкільного методичного об'єднання учителів: «Школа - територія прориву у краще майбутнє». В рамках таких заходів проводились показові уроки, презентації досвіду, бесіди, де проводився самоаналіз та аналіз проведених уроків, Опитування, анкетування, обмін враженнями, робились висновки та надавались методичні рекомендації колегам. Фотозвіт тут
Підсумкова педрада
В нашому ліцеї наприкінці І семестру 2021-2022 н.р. традиційно відбулася педагогічна нарада, на якій було підведено підсумки навчальних досягнень за І семестр, результати виховної та спортивної роботи. Було розглянуто питання атестації, оцінювання та змін в сфері законодавства. Підсумкову педраду провели у формі рольової гри (стратегія Уолта Діснея), де педагоги виконували ролі реалістів, критиків і мрійників. Також було окреслено перспективи роботи ліцею на ІІ семестр 2021-2022 н.р.. Фотозвіт тут
Вітаємо!!!
Вітаємо учня 7-го класу Річицького ліцею Калінчика Артема з ІІІ місцем на обласних змаганнях з дзюдо. Бажаємо подальших перемог!!!
Увага!!!Оголошення!!!
Новий рік – веселе свято , яке неможливо уявити без красивої ялинки , яскравих вогників , святкового настрою , новорічної музики та, звісно, незвичайних казкових героїв . Вони поспішають до нашого ліцею, щоб розвеселити наших малят.
-
30.12.2021р., на 11:00 запрошуємо учнів 1-2 класів, а на 13:00 учнів 3-4 класів на розважальне шоу
"Новорічна пригода Аладіна та його друзів"!
-
5-8 класи 29.12.2021 року о 15.00
-
9-11 класи 30.12.2021 року о 16.00
Будемо раді Вас бачити на нашому святі!!!
Урочисте відкриття новорічної ялинки
Невпинно наближаються новорічні свята, в усіх куточках міст запалюються святкові вогні. Вони завжди несуть з собою якісь особливого відчуття — казки, дива, надії на здійснення мрій, віру найкраще. В очікуванні свята 21 грудня в Річицькому ліцеї відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки.
Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"
Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. В нашому ліцеї були проведені наступні заходи:
-
Виховна година "Життя без насильства" (7 клас)
-
Відеоурок "Захист дітей в інтернеті"
-
Виховна година "Ми за світ проти насилля". Онлайн - презентація "Насильству - Ні"
-
Година спілкування "Скажи ні насильству" (5 клас)
-
Година спілкування "Всі ми - різні, всі ми - рівні" (6 клас).
-
Година спілкування в 3 класі " Мій улюблений світ - без насильства".
Фотозвіт заходів тут
Підтримайте здобувачів освіти нашого ліцею!!!!
Перейдіть за посиланням та поставте лайк. Будемо дуже вдячні!!
"Пізнай свою країну"
Здобувачі Річицького ліцею здійснили мандрівку Українськими Карпатами в рамках всеукраїнської експедиції "Пізнай свою країну".
В програмі заходу:
-
м.Рогатин ( "Церква Святого Духа"),
-
оглядова піша екскурсія м. Івано-Франківськ.
-
с. Верховина ( музеї музичних інструментів "У Кумлика" та "Карпатського мольфарства"),
-
смт. Ворохта, спортивна база.
-
с. Яблуниця, Полонина перців та садиба Святого Миколая. "Буковель"
-
Стежка Довбуша м. Яремче.
Вихованці ліцею отримали багато позитивних емоцій та вражень від подорожі!!!
Міжнародний день прав людини
10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини (Human Rights Day). Саме у цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини. Цим документом закріплено, що права людини – невід’ємний елемент людської особистості і людського буття. Загальною декларацією прав людини започатковано процес створення системи міжнародних стандартів у галузі прав людини, набуття ними універсального характеру. У Декларації заявлено, що всі люди мають рівні права, які не залежать від їхніх особових відмінностей і від різниці в політичних системах їхніх країн. Декларація не носить обов’язкового характеру. Це був перший досвід колективної розробки універсального документа з прав людини. Тож багато країн включили основні положення Декларації в своє базове законодавство і конституції.
З нагоди Дня прав людини в нашому ліцеї були проведені тематичні виховні години, лекції, бесіди та акції. Головна мета заходів: підвищення правової освіти здобувачів освіти та їхнього розуміння важливості законодавчих актів у сфері прав людини. Фотозвіт тут
"Ноутбук кожному вчителю "
У межах реалізації проєкту «Ноутбук кожному вчителю» Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації вчителі Річицького ліцею Забродівської сільської ради отримали нову комп’ютерну техніку - 12 ноутбуків Impression 157 ES. Майбутнє нашої освіти – за цифровими технологіями. Інтернет та сучасні цифрові технології розширюють можливості вчителя при підготовці та під час уроку. Завдяки ноутбукам вчителі отримають змогу впроваджувати онлайн-технології в свою педагогічну практику, працювати з цифровими носіями інформації, використовувати комп'ютерну техніку під час дистанційного навчання та підвищувати свій рівень цифрової освіти.
ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ
07 грудня 2020 року, вже традиційно, відзначається Всесвітній день української хустки. Вперше його провели у 2019
році. В цьому році був започаткований флешмоб має назву: "Зроби фото з хусткою", під час якого кожна жінка прикрасить себе автентичним аксесуаром та продемонструє багатовікову красу української жінки. З давніх-давен хустка для українців була символом жіночності, вірності й кохання, а також оберегом. Дівчата та жінки носили її протягом усього року. При цьому хустина була обов'язковим головним убором заміжньої жінки. Здобувачі освіти нашого ліцею та вчителі взяли активну участь у флешмобі та різноманітних тематичних заходах.
У Вікіпедії пройде конкурс статей на теми шкільної програми
Із 1 грудня 2021 до 28 лютого 2022 року в українській Вікіпедії пройде щорічний конкурс статей «Вікіпедія для школи». ГО «Вікімедіа Україна» запрошує до участі шкільних вчителів, університетських викладачів та всіх охочих. Конкурсні категорії конкурсу у 2021 — 2022 році: всесвітня історія, географія, зарубіжна література, інформатика, історія України, математика, українська література, українська мова та фізика. Цьогоріч конкурс уперше пройде не лише у Вікіпедії, а й у сестринському вікіпроєкті — Вікіцитатах. Для участі у конкурсі потрібно зареєструватися в українській Вікіпедії і заповнити анкету. У період з 1 грудня 2021 до 28 лютого 2022 потрібно створити чи поліпшити статті зі списку пропонованих статей. За результатами оцінювання журі організатори нагородять переможців цінними призами, а всі активні учасники зможуть отримати сертифікати участі та пам’ятні сувеніри. Детальніше про ці та інші умови конкурсу — на сайті shkola.wikimedia.org.ua У четвер 9 грудня, вівторок 11 січня та четвер 10 лютого ГО «Вікімедіа Україна» проведе навчальні вебінари із основ редагування Вікіпедії, також заплановані сесії відповідей на запитання учасників для педагогів та усіх охочих взяти участь у конкурсі. Реєстрація на події за посиланням. ● Сторінка конкурсу у Вікіпедії ● З питаннями та пропозиціями щодо конкурсу «Вікіпедія для школи 2021 — 2022» пишіть на скриньку shkola@wikimedia.org.ua ● Про результати минулорічного конкурсу читайте у блозі ГО «Вікімедіа Україна»
День Збройних Сил України
6 грудня, в день ухвалення 1991 року Закону України «Про Збройні сили України», українці відзначають державне свято — День Збройних Сил України — свято справжньої мужності, героїзму і відваги. В нашому ліцею протягом дня відбувалися різноманітні тематичні заходи:
- Сторінками історії українського козацтва (4-б клас);
- Година спілкування в 3 класі " 6 грудня - День Збройних сил України"
- Змагання " Сильні, сміливі, спритні"
- Година спілкування "Збройні сили України"
- тематичні ігри
Фотозвіт тут
Поїздка до прикордонного загону
З нагоди Дня Збройних Сил України (6.12.) та Всесвітнього дня волонтера (5.12.) здобувачі освіти Річицького ліцею відвідали відділ прикордонної служби с. Самари шостого прикордонного загону.
Майстер-сержант О. Дем'яненко провів майстер-клас для учнів із застосування вогнепальної зброї, а також продемонстрував сучасне обладнання військової техніки. Далі учні вирушили до ВПС ТИП "С" -27 прикордонного загону Закарпатської області міста Мукачеве та зведеного загону ВПС тієї ж області.
Військовослужбовці дуже привітно зустріли гостей та ознайомили з життям наших захисників у польових умовах. Прикордонники пригостили дітей гарячим узваром.
Зустріч завершилася товариською грою у волейбол.
Учні відчули себе справжніми волонтерами, надаючи харчові продукти нашим захисникам!
Будьте здорові, солдати!!!
Фотозвіт тут
"Адаптація учнів першого класу до навчання у школі"
Психолого- педагогічний консиліум "Адаптація учнів першого класу до навчання у школі"
Мета:
- підвищення рівня поінформованості вчителів початкових класів щодо особливостей протікання адаптаційних процесів шестирічних першокласників;
- проведення аналізу проявів та причин шкільної дезадаптації;
- відстеження взаємозв'язку між особливостями протікання адаптаційного періоду та подальшим визначенням дитини у шкільному житті.
Всесвітній день боротьби зі СНІДом
У цей день акцентується увага на тому, яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема. І школа займає тут далеко не останнє місце, адже саме у школі формується, розвивається і набирається знань майбутнє держави.
Сьогодні, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом в нашій школі пройшла загальношкільна акція в підтримку людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом «Червону стрічку носять небайдужі». Практичний психолог Романюк І.В. та класний керівник 8 класу Супрунюк І.С. провели тренінг «Що ти знаєш про ВІЛ/СНІД?». Під час якого учні отримали інформацію про ВІЛ/СНІД, працювали в групах з буклетами, визначали шляхи зараження ВІЛ-інфекцією, назвали три стадії ВІЛ-інфекції та їх ознаки, усвідомили зв’язок між способом життя і ризиком інфікування, обговорили проблему толерантного ставлення до ВІЛ- інфікованих.
Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе учням захистити самих себе, адже найкращий захист – це поінформованість. Фотозвіт заходів тут.
День пам'яті жертв Голодомору
Щороку в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Голодомор – це геноцид українського народу, вчинений комуністичним тоталітарним режимом з наміром цілком або частково знищити український народ. Саме так цю страшну трагедію українського народу визначено у Конвенції ООН від 09 грудня 1948 року «Про запобігання злочину геноциду і покарання за нього» та Законі України «Про Голодомор 1932–1933 років в Україні». Пам'ять про Голодомор стала невід’ємною частиною національної пам’яті українського народу. Щороку в четверту суботу листопада українці запалюють свічки як символ пам’яті про вбитих голодом.
Напередодні Дня пам'яті в нашому ліцеї було організовано та проведено різноманітні тематичні акції виховні години, години спілкування, бесіди та лекції:
- Години спілкування 1-4 класах «Голодомор – біль серця всієї України»
- Лекція - бесіда "Візуальні джерела про Голодомор 1932-33 рр." (6 клас)
- організовано тематичний куточок «Правда про ті роки»
- Створено відеоролик «Із плином часу, пам'ять не згасає»
- Конференція «Скорботна пам'ять поколінь».
- Відеоекскурсія Музеєм Голодомору.
- Акція «Запали свічку на своєму вікні» .
Детальний фотозвіт тут
День гідності та Свободи
День гідності і свободи - свято, яке заснували в 2014 році за указом Петра Порошенка. Його прийнято відзначати щорічно 21 листопада. Встановлено його на честь Помаранчевої революції 2004 року і Революції Гідності 2013 року. Свято стало наступником Дня свободи, яке відзначалося 22 листопада в честь Помаранчевої революції та було скасоване Віктором Януковичем. Днем свята обране 21 листопада - дата одразу двох визначних для України подій: президентських виборів 2004 року, які стали початком Помаранчевої революції, та початку Євромайдану.
Саме сьогодні ми згадуємо події на майдані Незалежності та вшановуємо пам’ять тих, хто ціною свого життя став на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору.. Помаранчева Революція, Революція Гідності – це історія, яка творилася на наших очах, і багато хто з нас був її учасником.
Детальніше інформацію про ці події можна ознайомитися за посиланням.
Тиждень знань правил дорожнього руху
З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому, в освітньому закладі з 15.11 по 19.11.2021 року проходив Тиждень знань Правил дорожнього руху.
Класними керівниками проведено:
• 19.11.2021 р. - Єдиний національний урок «Безпечна дорога додому»;
• Бесіди, години класного керівника, виховні години, лекції, цільові дитячі профілактичні заходи «Правила дорожнього руху знай – життя зберігай» (4-Б клас), «Дорожня азбука» (4-А клас), «Дорожні знаки – наші вірні друзі» (3 клас), селфі-марафон «Дорожня грамота»;
• Онлайн-конференція «Безпека понад УСЕ! Як зберегти своє життя!» (Сокол І.В,)
• Поновлено куточки з правил дорожнього руху, безпеки життєдіяльності.
Під час проведення вищезгаданих заходів діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати їх в певних життєвих ситуаціях.
Вчителька образотворчого мистецтва Супрунюк І.С. організувала виставку малюнків з правил дорожнього руху, створено відеоролик "Безпечний рух - наш друг".
У 5-9-х класах учителька Денисюк О.В. провела веб-квест «Знавці правил дорожнього руху», метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі, адже уважність та обережність на дорогах – це запорука власної безпеки.
Детальний фотозвіт за посиланням.
Тиждень початкових класів
В нашому ліцеї стало вже традицією проводити тиждень початкових класів, цього навчального року він відбувся з 15 по 19 листопада 2021 року. Понеділок розпочався з дня посмішки та обіймів. Учні виготовляли смайлики і дарували другові, створили фото-челендж «Обійми мене і посміхнись», вчитель-логопед провів артикуляційну вправу. Учня 4-Б класу провели виховний захід «Наша мова калинова».Вівторок був присвячений дню толерантності, який мав назву «Людина починається з добра». Учителі під час ранкового кола провели метод крісло автора «Доброта – це…», створювали асоціативний кущ «Толерантність – це…», класні керівники провели виховні години, у 2 класі відбулася вікторина з LEGO. В середу був «День милосердя», учні поділилися фото зі своїми улюбленими домашніми тваринами, розповіли як вони за ними доглядають, чим годують. В четвер до дня екологічного, учні виготовляли картини з ікебано, провели акцію – доглядаємо за кімнатними рослинами, принесли годівнички, які повісили на території ліцею. В п’ятницю відбулися заходи присвячені до Дня Гідності та Свободи, на якому учні вшанували громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини. Детальний фотозвіт тут.
Розвиваючо-інформативні тренінги
У рамках відзначення Всесвітнього Дня доброти (13 листопада) та Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками освітнього процесу, практичним психологом Романюк І.В. проведено розвиваючо-інформативні тренінги.
З учнями 2 класупроведений арт-метод «Добро починається з тебе». Діти з задоволенням заквітчали сонечко класу своїми добрими справами.
Година психолога в 4-А класі квест-гра «Толерантність».Учні виконали запропоновані завдання, виготовили стінгазету «Ми різні, але ми рівні!» та зробили висновок, що толерантність – це повага до людини,до її життя, до природи, до вчинків людини.
Учні 4-Б класу також долучилися до відзначення Міжнародного дня толерантності говорили про толерантність та її складові. А також створили кольоровий ланцюжок толерантності «Усі ми різні, але рівні».
Проведені заходи дали можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.
Детальний фотозвіт тут
Вітання!!
Вітаємо ученицю нашого освітнього закладу Самарчук Соломію та її керівника-наставника Самарчук Ніну Іванівну, які вибороли на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу" перше місце. А на фінальному(всеукраїнському етапі) здобули третє місце.
Школярка отримала перемогу за свою роботу "Хай же здолає всі перешкоди наша стражденна свобода".
Міжнародний день толерантності
Ухвалення 16 листопада 1995 року Декларації принципів терпимості, поклало початок відзначенню у всьому світі Міжнародного дня толерантності.
Свято покликане шанувати рівність всіх людей, не залежно від походження, кольору шкіри, етносу, національності, релігійних вподобань, гендерної ідентичності чи світогляду. Здатність терпимо і з розумінням ставитись до інакшості оточуючих, це невід'ємна складова сучасного життя та умова органічного співіснування різних людей в одному суспільстві. Адже кожен із нас унікальний.
Толерантність – це повага до людської індивідуальності, визнання основоположних прав і свобод людини та громадянина, прийняття та правильне розуміння різноманіття культур та форм самовираження.
В навчальному закладі були проведені наступні заходи та тематичні акції:
-
Тематична вікторина тут.
-
Кросворд з казковими героями та вікторина до Міжнародного дня толерантності з цеглинками LEGO у 2 класі!Фотозвіт тут
-
Година спілкування з елементами тренінгу " Толерантність врятує світ" з учнями 3 класу. Відеозвіт тут
-
Класні керівники 5 - 9 класів дистанційно провели інформаційні хвилинки.
Дистанційне навчання!!!
Шановні учасники освітнього процесу!У зв'язку з входженням з 8.11.2021 року Волинської області у "червону зону" карантину та з 15.11.2021 року навчання в НВК буде відбуватися дистанційно для учнів 5-11 класів. Дошкільний підрозділ та початкова школа (1-4 класи) будуть працювати у звичному режимі з дотриманням протиепідемічних заходів. Навчання в 5-11 класах буде проводитися згідно діючого розкладу за допомогою сервісів дистанційного навчання (на вибір вчителя):ZOOM, Viber, Нові знання, блог та ін. Тривалість уроку не змінюється.
Засідання МО початкових класів
11.11.2021 р. в НВК відбулося засідання МО вчителів початкових класів на тему: " Впровадження в роботу ефективних технологій навчання з дітьми з особливими освітніми потребами". Вчителі та асистенти вчителів висвітлили актуальні питання сьогодення:
- особливості побудови уроку спільного викладання в інклюзивному класі;
- нестандартні форми роботи з дітьми з особливими освітніми потребами;
- педагогічна майстерня: "Творчий вчитель, асистент вчителя".
Учасники дізналися про форми спільного викладання в інклюзивному класі, методи навчання дітей з ООП, а саме: методика Нумікон, палички Кюїзенера, кубики Нікітіних, картки Г. Домана. Розкрили форму навчання "педагогічна майстерня".
Фотозвіт тут
День української писемності та мови
9 листопада— День української писемності та мови. Це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Нестор Літописець був монахом Києво-Печерського монастиря (бл. 1114 р.), першим давньоруським письменником і літописцем. Автор житій князів Бориса і Гліба, Феодосія Печерського; традиційно вважається одним з авторів «Повісті временних літ». Саме Нестор увів історію Русі в річище всесвітньої історії.
Кожна епоха дарує людству нові винаходи й відкриття. Але найбільшим було письмо. Писемні знаки дали людям можливість зберегти істинне знання. Адже саме завдяки написаному слову люди збагнули світ і своє місце в ньому.
Рідна мова – та, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями. “Без мови немає народу, як сонця без сяйва й тепла”,- казав С. Шелунін.
9 листопада в День української писемності та мови відбувся Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика. Учні третього та четвертих класів взяли участь у першому етапі конкурсу. Діти збагатили свої знання з рідної мови. Фотозвіт тут
Презентація тут
Канікули продовжено!!!
Шановні батьки та здобувачі освіти Річицького ліцею.!!!! Із 8.11.21 р. Волинська область переходить у " червону зону" карантину. Тому навчання в очному режимі дозволено тільки для початкових класів і дошкільного підрозділу. Щоб відтермінувати дистанційне навчання у 5-11 класах, педагогічний рада школи вирішила продовжити канікули до 14 листопада за рахунок зимових канікул. Канікули оголошуються для всіх 1-11 класів. Бережіть себе!!!!
Психолого - педагогічний консиліум
03.11. в НВК відбувся "Психолого- педагогічний консиліум з питання успішної адаптації 5-класників".
Основна мета:
- залучення учасників педагогічного консиліуму до активного обговорення проблеми адаптації п'ятикласників до навчання в основній школі;
- створення умов для аналізу свого особистісного досвіду і професійної компетентності;
- вироблення рекомендацій для всіх учасників навчально-виховного з проблемних питань адаптації.
Під час консиліуму вчителі обговорили питання переходу п'ятикласників з початкової школи до середньої, порівняли успішність здобувачів освіти, практичний - психолог Романюк І.В.підготувала інформативну презентацію про п'ятикласників. Було обговорено проблеми адаптації та окреслено перспективи вирішеня таких питань.
Місячник сприяння здорового способу життя «Без здоров’я немає щастя»
Безцінний скарб,
Що ми здоров'ям звемо
Із юних літ нам треба берегти,
Адже нічого більше нам не треба,
Щоб тільки всі здорові були ми!
Здоров'я школярів багато в чому залежить від їхніх теоретичних знань і практичних навичок,які сприяють збереженню здоров'я. На даний момент школа відіграє велику роль у розвитку здоров'я дитини, її ставлення до свого здоров'я,реальних дій і вчинків,які створюють умови для набуття здорового способу життя.
У жовтні в нашому навчальному закладі проходив місячник сприяння здорового способу життя «Без здоров’я немає щастя».Який допомогає учням осягнути глибину проблеми, усвідомити,що здоров'я включає різні компоненти,виявити першопричини порушення здоров'я,набути знань та вмінь,які сприятимуть збереженню фізичного,соціального й психічного здоров'я.
Практичним психологом Романюк І.В. було проведено ряд заходів.
Учні 2 класу взяли участь у вікторині: «Що я знаю про здоров’я» і склали пам’ятку: «Квітка здоров'я».
«Ми – за здоровий спосіб життя» під таким гаслом пройшла арт-акція з учнями 6-7 класів.
Учні 4-Б класу відправилися у захоплюючу подорож країною здоров'я. На кожній станції їх чекали цікаві завдання та чарівні вітамінки. Діти активно висловлювали свої думки, пропозиції, дізнались нову корисну інформацію та отримали позитивні враження.
Заходи дали дітям достатньо знань щодо бережливого ставлення до свого здоров’я та оточуючих людей.
Сьогодні проблема здоров'я дитини,її уміння захистити себе в навколишньому середовищі була і залишається актуальним питанням у системі виховання молоді. Ми, дорослі, повинні вчити дітей,як їм жити у світі,який ми створили та передаємо у спадок.
Фотозвіт тут.
ЗНО-2022
Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме протягом 5‒22 січня 2022 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
Пробне тестування з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березня, з історії України, з математики, математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 26 березня. У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.
Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 25 березня з української мови, української мови і літератури, 1 квітня — з інших навчальних предметів.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість тестування буде визначено регіональними центрами оцінювання якості освіти до 20 грудня 2021 року. Також Український центр оцінювання якості освіти затвердив характеристики сертифікаційних робіт, критерії оцінювання завдань відкритої форми та схеми нарахування балів за виконання завдань ЗНО. Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року №1426, від 04 грудня 2019 року №1513.
.
Педрада - тренінг
03.11.2021 р в НВК відбулася педрада-тренінг "Забезпечення мобільності вчителя і учня шляхом формування інформаційних та комунікативних компетенцій".Учасники тренінгу формували навички групового співробітництва, виявляли проблемні зони у професійній сфері, усвідомлювали необхідність особистісного і професійного зростання.
Вибори президента учнівського самоврядування
29 жовтня в НВК відбулися вибори президента учнівського самоврядування. У результаті виборів президента учнівського самоврядування перемогу здобула учениця 9 класу Зрум Дарина.
Бажаємо їй успіхів, креативності, відповідальності, командної завзятості, натхнення. Нехай нова посада принесе задовлення та багато цікавих ідей на користь нашої дружньої щкільної родини.
Фотоматеріали з виборів тут.
1 листопада 2021 року на стадіоні в с. Мельники-Річицькі відбулись фінальні змагання з футболу за програмою Спортивних ігор школярів Забродівської ТГ. У матчі за перше-друге місце зустрічалися команди Річицького та Видраницького ліцеїв. Перемогу з рахунком 3:1 здобула команда з Річиці. Цікавою вдалася гра за третє місце. Зустрічалися команди Щедрогірського та Замшанівського ліцеїв
Основний і додатковий час не виявили переможця - 3:3. За результатами серії пенальті із загальним рахунком 6:5 перемогу і третє місце здобула команда зі Щедрогора. За результатами всіх змагань Спортивних ігор переможцем вийшла команда Річицького ліцею, друге місце у Щедрогірського ліцею, третє у Замшанівського. Переможці та призери були нагороджені грамотами Забродівської сільської ради. Вітаємо команду нашого НВК з перемогою. Бажаємо подальших спортивних звершень. Дякуємо вчителями фізкультури Лагодюк Г.Ю. та Савчуку В.М. за підготовку команди.
Спортивні ігри школярів
Місячник шкільних бібліотек
З 1 по 31 жовтня в нашому НВК проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності». Заходи з краєзнавства спрямовані на виховання поваги до книги, формування національної свідомості, любові до рідної землі, готовності до праці й захисту Вітчизни, передачі молодому поколінню надбань нашого народу, багатства духовної культури, формування особистих рис громадянина України. Під час місячника були проведені різноманітні заходи: краєзнавчі брейн-ринги про історію нашого краю, природознавчі вікторини, літературна година «Письменники Волині», фотоконкурс «Наш рідний край», творчий конкурс юних художників, " Зустріч першокласників у книжковому лабіринті", акція "Подаруй книгу бібліотеці" та ін. Всі заходи були спрямовані на вивчення історії рідного краю.
Тиждень БЖД в дошкільному підрозділі.
В дошкільному підрозділі пройшов тиждень БЖД . В усіх групах проводилися тематичні бесіди, ігр, заняття. Адріянова Ю.В. в ll молодшій групі провела бесіду "Що таке безпека?", аплікація " Світлофор - Моргайко" дидактична гра "Їстивне - неїстивне", корисне та шкідливе. Аврамук С.С. провела заняття в старшій групі "Вогонь ворог чи друг" на якому діти з'ясовували причини виникнення загоряння та вчили основні правила поведінки при пожежі. Протягом тижня формували у дітей навички безпечної поведінки в дитячому садку і за його межами,знайомили та закріплювали знання з правил дорожнього руху та правил загальної безпеки життєдіяльності.
Вітання!!!
Вітаємо Лагодюк Оксану та її наставника Самарчук Ніну Іванівну із зайнятим другим місце в обласному конкурсі "Гумор і сміх об'єднують всіх". Бажаємо подальших звершень та творчих злетів!!!
Тиждень протидії торгівлі людьми.
18 жовтня відзначався Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований Європарламентом у 2007 році. Протидія цьому ганебному явищу є основним завданням сьогодення. Жертвою торгівлі людьми може стати кожен, а знання – ефективний інструмент протидії.
Щоб привернути увагу, розповісти про ризики, на які наражаються українці, у нашому освітньому закладі пройшов Тиждень протидії торгівлі людьми. Мета всіх заходів Тижня - підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища. Протягом тижня учні школи переглянули відеофільми «Запобігання торгівлі людьми та експлуатація дітей», «Скажи «Стоп» торгівцям людьми» та інші.
Для учнів 1-11 класів відбулися виховні години на тему: «Торгівля людьми - сучасні прояви рабства», «Незнайомі люди. Правила поведінки» «Легальне працевлаштування - шлях до безпеки».
Учні 10-А класу взяли участь у грі «Галопом по Європах». Під час гри старшокласники звернули увагу на питання : актуальні дані по торгівлі українцями.; поточні загрози, пов'язані з торгівлею людьми, що робити, якщо потрапив у біду; профілактика торгівлі людьми в Україні, виклики сьогодення.
Вітаємо!!!
Збірну команди Забродівської ОТГ на обласному турнірі з географії зайняла третє місце! У її складі були і учениці нашого освітнього закладу Лагодюк Оксана та Хвищук Катерина. Також вітаємо футбольну команду нашого освітнього закладу, яка посіла 3 місце в групі у зональних змагання з футболу за програмою Спортивних ігор школярів Волині, які відбувалися 23-24 жовтня на стадіоні "Будівельник" в смт Ратне.